Navštivte prezentaci a testování novinek TREK 2018 - registrace právě spuštěna

line_full

Tisknout

Zveme všechny fanoušky cyklistiky a značky TREK do slunného Mikulova, kde se bude konat výstava a prezentace novinek značek TREK a Bontrager modelového roku 2018. Součástí akce bude i testování kol. Pro účastníky bude zajištěno stravování v luxusním prostředí hotelu Galant.  

CO VŠE BUDE MOŽNÉ V RÁMCI TREK WORLD MIKULOV ZAŽÍT ? Vidět kompletní kolekci kol značky TREK a doplňků Bontrager 2018 tak, jako nikde jinde ve střední Evropě. Otestovat kola z nové flotily více než 80 testovacích kol. Zažít atmosféru jedinečné cyklistické akce ve spojení se skvělým vínem a kuchyní hotelu Galant. 

Akce se koná v sobotu 19.srpna 2017 v Mikulově. Pro účast je nutná předchozí registrace pomocí níže uvedeného registračního formuláře. Počet účastnických míst je omezen, proto s přihláškami neváhejte. 

Účastnický poplatek je 500Kč / osoba a obsahuje: účast na celodenní prezentaci, testování kol Trek, oběd a večeři v hotelu Galant.  

Celkový počet míst je omezen. Ubytování není zahrnuto v ceně registračního poplatku, je však možné využít zvýhodněné nabídky ubytování přímo v hotelu Galant. V případě zájmu ubytování toto uveďte do poznámky a budete kontaktování přímo z hotelu. V případě naplnění kapacity vás budeme kontaktovat. 

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE: http://www.bretton.cz/trek-world-mikulov-2017-public-day/p-28

 


Novinka byla publikována dne: 14.7.2017